N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

Max Euwe snelschaaktoernooi - Schaken tegen kanker 2026

De pagina werd het laatst gewijzigd op20.05.2026 23:30:23, Creator/Last Upload: van der Graaf

Search for player Zoeken

Eindstand na 9 ronden

Rk.SNoNaamFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
12FMRebers, EugeneNED2161953,553,50
21GMVrolijk, LiamNED2538854,545,50
34CMSchrik, RachidNED20986,553,533,750
43Both, ErikNED21326,55335,750
517La Gordt Dillie, JohnNED18996,543,529,50
613Radfar, BahmanNED1931651,5300
76Uitenbroek, HansNED2029651280
89Terlouw, BertNED196665031,50
939Heemskerk, BertNED173264726,50
107Van Der Mast, DavidNED2017646,530,50
118WIMDerksen-Harmsen, JessicaNED201464630,50
1220Zaydulidi, KristianNED1884645260
1319Smeekes, ErikNED1898641,525,50
1426Govers, MarcNED1813639,523,50
1515Rampersad, WinoodNED190563822,50
1610Seip, HansNED19645,54925,50
175Vrolijk, OlivierNED20325,548,525,250
1814Oldekamp, QuintenNED19235,54726,250
1931Kuiper, WillemNED17985,541,5230
2037Talmon, DanielleNED17685,536,5180
2122Van Toor, KeesNED1876550,521,50
2238De Ridder, DorianNED1759550240
2362Gorter, DateNED0549,526,50
2412Slagboom, TonNED1941549,524,750
2511Verweij, KeesNED1959549,524,50
2634Boerkamp, TimoNED1775544,5210
2724Van Der Eerden, MennoNED183754420,750
2821Van De Griend, JohanNED1878542,5200
2918De Wit, CorNED189854119,750
3035Brijs, DirkNED1775541190
3127Germeys, BartNED181053917,250
3232Stadhouders, ReneNED1798536,518,50
3325Kanis, BoasNED1820534,5190
3416Kalkman, RobNED19014,547,522,250
3571van Jesus Amado, AmirNED04,542,518,250
3630Kingma, NinoCUR17994,54217,50
3748Pluim, RienkNED16224,541,518,250
3828Plugge, EricNED18084,540,517,250
3929Van Meerkerk, KeesNED18054,538,516,50
4040Hlavaj, BelaNED17274,53614,250
4136Schreuder, HansNED17714,53313,750
4246Zwanenburg, MarcoNED16524,53213,750
4359Cubuk, OmerNED0445,5180
4467Potze, MarkNED0443,516,50
4555Van Sliedregt, BartNED1452441150
4672Van Leeuwen, PeterNED0439,514,50
4747Van Den Heuvel, ThijmenNED1644438140
4850Greefhorst, PaulNED1607437,5130
4933Atassi, TarekNED1782433120
5049Todorov, LorenzoNED161343390
5143Van den Heuvel, WilcoNED1666432110
5260De Ridder, PatrickNED03,54213,750
5345Sandifort, JerryNED16553,53712,250
5423Van Driel, GertNED18753,5368,750
5551Osinga-Reiber, MarjoleinNED15653,534,58,250
5644Blok, KarnikNED16573,533,512,250
5768Saljic, SelmirNED03,5339,250
5842Nguyen, TimNED1682340,5110
5953Ayala, AngeloNED1562340,5110
6052Edelman, JasperNED1564339,510,50
6157Muizelaar, DirkNED1332338,510,50
6261Franek, MichonNED0338110
6341Van Heeren, ArieNED1711334,580
6464Hlavaj, NadiaNED0331,590
6563Greefhorst, LindaNED03306,50
6665Hortensius, RobNED03283,50
6770Siudowski, KacperNED032430
6866Moerland, AmberNED02,5305,250
6956Oldekamp, ThychoNED13402346,50
7054Boxelaar, SanneNED1537231,510
7169Seip, AdrielNED0124,500
7258Frantzen, BertNED120003000

Opmerking:
Wtg1: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Wtg2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Wtg3: Direct Encounter (DE)