Campionat de Catalunya d'Equips per Edats 2026 - Sub12

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigMarina De La Torre, Ivan (2259877)
Àrbitre principalIA Valios Blanco, Xavier (32098995)
Deputy ArbiterAC Las Heras Maestro, Lluis (22290230)
ÀrbitreAC Botias Gil, Claudia (54526701), AC Cortes Ventu ... All arbiters
Control de temps (Standard)60 min + 30 seg/mov
SeuHotel Melià Lloret, Av. Vila de Tossa, 27, Lloret de Mar
Number of rounds6
Tournament typeSistema suís per equips
Rating calculationEloN, FIDE
FIDE-Event-ID496663
Data2026/10/10 Al 2026/10/12
Mitjana d'Elo / Average age1573 / 11
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz Herzog, Arxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització12.10.2026 19:13:45, Creador/Darrera càrrega: Xavier Valios Blanco

Selecció del torneigSub 8, Sub 10, Sub 12, Sub 14, Sub 16, Sub 18-A, Sub 18-B, Sub 18 Títol, Sub 18 Consolació, Sub 20, Sub 20 Títol, Sub 20 Consolació
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Livegames, GoogleMaps, BASES, LICHESS, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 6 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Alphabetical list all groups
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Millors jugadorsBoard list, per punts obtinguts
Millors jugadorsper punts obtinguts
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for team Cerca

Classificació final després de 6 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3  Des4  Des5  TB6 
15Gerunda A641117,509226,34474
21Tres Peons A660017112258,34679
32Dos Torres Sant Cugat A641117292414777
44Ateneu Colon641116,5092154570
56Cor de Marina641115,509174,84265
63Vilafranca63121507200,54674,5
713Llinars A640214,508144,33566,5
88Peona i Peo A62311407183,84372,5
99Casino Prado Sitges641113,509159,53466,5
1010Amposta630313,506154,33460,5
1111Gerunda B630313161674476
1226Dos Torres Sant Cugat B63211328152,53160,5
137Flanc de Dama621312,505161,34268,5
1416Figueres621312,505123,83762
1525Societat Coral Colon63121207138,83465,5
1612Mixt A621312051173563
1723Peona i Peo B622211,506115,53364,5
1817Tres Peons B621311,5051063663
1919Granollers63121107101,83563,5
2024Gramenet621311051053963,5
2122ECADE62041104106,33361,5
2214Olot630310,506803162
2318Mollerussa621310,50590,82860
2415Mixt B620410141193664,5
2530Montornes6213102586,82451
2621Cerdanyola del Vallès61239,504110,33662,5
2720Mollet61059,502763562
2827Llinars B61145,51331,82351,5
2928Reus61055,52224,32853
3029Blanes6015401332447,5

Anotació:
Desempat1: points (game-points)
Desempat2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Desempat3: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat4: Total GP opponent × GP scored. (EGGSB)
Desempat5: Sum of Matchpoints (variabel)
Desempat6: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)