Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro Švyturio taurė 2024

Paskutinis atnaujinimas15.03.2024 20:24:55, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Kaissa Chess Club

Ieškoti žaidėjo Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.PavardėFed.Reit.Tšk. PR1  PR2  PR3 
126Petchenko, VarvaraLTU0630,528,525,5
244Žutautas, VsevolodLTU06302826
35Barvydas, ViliusLTU05,533,53127
419Jurėnas, JorisLTU05,531,52824,5
530Ragainis, GediminasLTU05,5242421
61Judin, ArtemijLTU14435302825
74Barusas, DomantasLTU05302724
822Malinauskas, MarkasLTU0526,523,520,5
99Chuvashov, HeraclioLTU04,52926,523
1032Sasko, YaroslavLTU04,527,52522
1114Galuščak, LėjaLTU04,526,523,520,5
1215Gordijenko, AronLTU04,52118,516
1340Valauskas, ArsenijLTU04292724
1411Dovidauskas, IgnasLTU042825,522,5
157Butkus, Jonas- BenasLTU042724,522
1638Vaičiulis, MarkLTU04252421
1713Fursova, TatjanaLTU0422,521,519
186Biriukov, IgorLTU03,5302723,5
1934Soiko, ViljamasLTU03,52724,522
2010Dovgopolas, DemjenasLTU03,523,52118,5
2143Zarinov, ArtiomLTU03,521,519,517,5
2217Jankūnaitė, MedaLTU03,521,519,517
2331Rimkus, GustasLTU03,5212018
2433Šiaškus, LaurynasLTU03,5191917
2521Maksimovaitė, LėjaLTU03,5191815,5
2639Vaičiūnas, JonasLTU03,516,516,514,5
272Altuchovas, KlavijusLTU0329,527,525
2828Porozov, SergeyLTU03232220
2923Novogreckas, MatasLTU0322,521,519,5
3041Valauskas, ArtemijLTU0322,520,518,5
3137Tatukova, AleksandraLTU02,52824,521
3212Fedorova, OleksandraLTU02,52421,518,5
3325Pavlauskas, EmilisLTU02,523,522,519,5
3427Petrauskas, LorenasLTU02,522,521,520,5
3529Puškorius, AdomasLTU02,5191918
3620Kukulskis, KajusLTU0226,523,520,5
3718Jucaitis, DomantasLTU0222,522,519,5
3816Jankauskas, ArmandasLTU0222,521,519,5
3924Palec, SofijaLTU02171716
403Artiush, DenisLTU01,519,517,515
4142Vellavičius, LaurentasLTU01242219,5
4236Tamolis, MykolasLTU01211917
4335Surdoka, DanieliusLTU01181816
448Chervinko, YelizavetaLTU00201917

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)