Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

17 GIRLS

Zadnja izmjena30.09.2026 11:05:05, Creator/Last Upload: SALGADO ALLARIA, Carlos

Search for team Pretraži

Konačna tabela nakon 4 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2 
17CLUSTER 74310711
21CLUSTER 14220610
35CLUSTER 5421159
42CLUSTER 2412149
56CLUSTER 6420248
68CLUSTER 8411238
73CLUSTER 3402226
84CLUSTER 4401313

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)