Liga Nacional Superior de Ajedrez

OrganizatorLNA
FederacjaArgentyna ( ARG )
Dyrektor turniejuHoracio Moiraghi
Arbiter głównyAI OI Juan Duran
Deputy ArbiterAF Thiago Berterreigts
Bedenkzeit (Standard)90 min mas 30 seg por jugada
MiastoTigre - CABA - Tres de Febrero - Avellaneda - V. Martelli
Number of rounds7
Tournament typeDrużynowy turniej systemem szwajcarskim
Rating calculationElo
Data od2026/08/29 Data do 2026/10/10
Elo Ø turnieju / Average age2058 / 35
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz Herzog, Plik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony11.10.2026 00:11:21, Creator/Last Upload: Liga Nacional de Ajedrez

linkiLivegames, LICHESS, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Link tournament to the tournament calendar
ListyWynik końcowy po 7 rundach, lista startowa drużyn
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela końcowa po 7 rundach
Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu
kojarzenie drużynRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
PartieLiczba 182 partii do ściągnięcia
Excel i drukowanieEksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, QR-Codes
Search for team Szukanie

Wynik końcowy po 7 rundach

M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 
12República Martelli7700171474,50
21Obras750216,510770
38Ventajedrez7502141079,50
43Ferro Carril Oeste7502131079,50
56CUV Centro Universitario732211,5866,52
64Torre Blanca740311,5864,50
75Circulo de Ajedrez Villa Ballester7403118780
810Club Villa del Parque731310,57720
99Ajedrez del Sur GBA722310,56670
1017Ushuaia - Jaque Mate6312108610
117Tigre72239,5667,50
1212Tres de Febrero72239,5665,50
14Moreno Municipio73049,5665,50
1416San Isidro72239659,50
1513Racing Club712484550
1611Boca Juniors61147452,50
1718Casa del Bicentenario703473600
1815ONG Lasker Quilmes70254257,50

Uwagi:
TB 1: points (game-points)
TB 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
TB 3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)
TB 4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints