♟️ CUPA LICEULUI INTERNAȚIONAL SPECTRUM IAȘI
Concurs de șah pe echipe pentru învățământul primar
Fiecare echipă va fi formată din 3 elevi ai aceleiași unități de învățământ.
Structura obligatorie a echipei:
Prezența unei eleve la masa 3 este obligatorie.

Cupa Liceului International Spectrum Iasi

Darrera actualització17.10.2026 10:24:08, Creador/Darrera càrrega: International Chess Club

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 5 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Millors jugadorsBoard list
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for team Cerca

Classificació final després de 5 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
17Scoala Gimnaziala Dimitrie A.Sturdza nr 4354109010,5
213Scoala Gimnaziala Otilia Cazimir Iasi54018211
317Scoala Primara Elite 2 Iasi54018010
49Scoala Gimnaziala Ion Creanga 2 Iasi5311708,5
53Liceul Paradis Iasi5311708,5
618Scoala Primara Elite Iasi5302608,5
74Liceul Teoretic International Spectrum Iasi5302608
814Scoala Primara Carol Iasi5302608
916Scoala Primara Carol Iasi 35212506,5
106Scoala Gimnaziala B.P. Hasdeu5212506,5
111Liceul “Profesor Mihai Dumitriu” Valea L5203409
128Scoala Gimnaziala Gh. I Bratianu5203408
1310Scoala Gimnaziala Ion Creanga Iasi5203407
1415Scoala Primara Carol Iasi 25203407
1511Scoala Gimnaziala Ion Ghica Iasi5113325,5
162Liceul “Profesor Mihai Dumitriu” Valea L5113304
1712Scoala Gimnaziala Ionel Teodeoreanu Iasi5014104,5
185Liceul Teoretic International Spectrum Iasi 25005001

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Desempat3: points (game-points)