¡Si no tienes equipo escríbenos a clubdeajedrezdechile@gmail.com y te lo armamos!

-Primer Corte: El valor de la inscripción será de $80.000 hasta el viernes 02 de Octubre a las 23:59 hrs.
-Segundo Corte: El valor del segundo corte será de $90.000 hasta el domingo 04 de Octubre a las 23:00 hrs.
CUPOS AGOTADOS

▄▀▄▀✨♚♛ CLUB DE AJEDREZ CHILE - INTERCLUBES 102 APERTURA - ♚♛✨▄▀▄▀

Guramaçy(lar)Club de Ajedrez de Chile
FederasiýaChile ( CHI )
Ýaryşyň direktoryAlexis Aravena 3426483
Baş eminAI Claudio Tossi 3402762
Baş eminiň orunbasaryAI Adolfo Barrios 3419290
EminAN Juan Carlos Echeverria 3422534
Wagt gözegçiligi (Adaty)90 min + 30 seg add
ÝeriClub de Ajedrez Chile, Serrano 14, Santiago.
Tapgyrlaryň sany9
Ýaryşyň görnüşiKomandalar üçin şweýsar ulgamy
Reýting hasaplamasyMilli reýting, Halkara reýting
FIDE-Event-ID474223
Sene2026/10/05 çenli 2026/11/09
Reýting-Ø / Ortaça ýaş1814 / 32
Jübütleme programmasySwiss-Manager, awtory Heinz Herzog, Swiss-Manager ýaryş faýly

Soňky täzelenme 20.10.2026 03:37:02, Dörediji: ClubdeAjedrezdeChile,Soňky ýükleme: Fed. Chilena de Ajedrez AJEFECH FDN

SalgylarGuramaçynyň resmi web-saýty, FaceBook, Instagram, Bases, Livegames, Ýaryş senenamasy bilen baglanyşdyr
Parametrler Ýaryş maglumatlaryny gizle, baýdaksyz
SanawlarKomandalaryň başlangyç sanawy
Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bilen, Komandanyň düzümi tapgyr netijeleri bolmazdan, Tapgyr 3 soňundaky orunlar boýunça atanak tablisa
Oýunçylaryň başlangyç sanawy, Elipbiý sanawy
Komanda jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4
Tagta jübütleriTapg.1, Tapg.2, Tapg.3, Tapg.4
Orunlar sanawy, soňy:Tapg.1, Tapg.2, Tapg.3
Iň gowy oýunçylarTagtalar sanawy
Statistika, Oýunlaryň tertipnamasy
Excel we çap etmekExcel-e eksport et (.xlsx), PDF faýla eksport et, QR-Codes
Komanda gözlegi Gözle

Tapgyr 3 soňundaky orunlar

Or.Başl.№KomandaOýunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12CLUB CHILE CENTENARIO330062810
21SERTAL330062210
33ACADEMIA CAISSA33006208
45JUGADAS ESTRATEGICAS A32014219,5
56CHESS MAIPU A32014218,5
69CLUB DE AJEDREZ LA FLORIDA32014167
711CLUB DE AJEDREZ E43201414,58,5
84SELECCION U DE CHILE32014149,5
910INJENIERIA UCH32014147
107CLUB CHILE 192432014127,5
1112KNIGHTS & QUEEN31113126
1223CORDILLERA SENIORS3111385,5
138VALENTINA Y LOS SUBTERRANEOS3111365,5
1419CLUB AJEDREZ MAIPU3111365
1524JUGADAS ESTRATEGICAS B2101334
1614SANTIAGO 643102294,5
1715PUC Bc3102285
1820ACADEMIA CLUB CHILE A310227,55
1913PILLSBURY3102234,5
2017MARQUES DE OVANDO3102223,5
21MEDICINA U DE CHILE3102223,5
2222CLUB UTEM C2002163
2325ACADEMIA CLUB CHILE B2002132
2416CHESS MAIPU B3003032,5
2518USACH3003032

Bellik:
Goşmaça görkeziji1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Goşmaça görkeziji2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Chennai)
Goşmaça görkeziji3: points (game-points)