Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

INTERMED 2026

Poslední aktualizace06.10.2026 20:23:16, Creator/Last Upload: Federaçao Bahiana de Xadrez

Search for team Hledej

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3  PH 4  PH 5  TB6 
13Serpente - BAHIANA 660012040448817
21Pato Loko - UNIFACS 650110040437014
311Esmagadora - UESB VCA 64028046507011
412Jegão - UEFS 64028044476411
54Rino Demolidor - ZARNS 64028040438414
67Colmeia - UNEX FSA 64028038444812
713Letal - UESB JEQUIÉ 64028036404611
86Poderoso Bodão - UFRB 64028034375812
95Realeza - AFYA SALVADOR 6303604447368
102Carcará - UFBA SALVADOR 63036037404311
1115Majestade - UESC 6303603640249
1216Primatas - UNIME 6303603336369
1319Sapo Insano - UNIFG 5203502427187
148Carneirão - IDOMED ALAGOINHAS 6204423539155,5
1522Soberana - AFYA GUANAMBI620440242884,5
169Embrasada - UNEF 5104303336166
1710Ensharkados - UNIFAN 5104302629237
1817Venenosa - UFOB 300300141400
1914Lobo Chapadão - AGES JACOBINA 2002008800
18Boi Bandido - UNEB 2002008800
20Caçadora - UFBA VCA2002008800
21Gladius - UNEX JEQUIÉ2002008800

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Matchpoints, Cut1)
Pomocné hodnocení4: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Matchpoints)
Pomocné hodnocení5: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Chennai)
Pomocné hodnocení6: points (game-points)