Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

I Torneio de Equipes - Campina Grande - RPD - Rating FPBX

Zadnja izmjena05.10.2026 20:54:47, Creator/Last Upload: Caissa Eventos

Search for team Pretraži

Konačna tabela nakon 6 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Gambitei Seu Rei65011013,565,5
28Echess Master6501101263,5
32Divina Browneria6501101263
412Galo da Borborema6411912,558,5
54Xadrez Litoraneo640281353,5
610Xadrez Basico640281155
714Bando da Monalisa631278,559
83Cheque Sem Fundo6303610,558
911Rating Nao Joga622269,553
1013Os 3 Roqueteiros630369,553
1115Negras Acionam630369,548
129Crocodilos63036956
135Clube P4BR Braxateca62226859
147Quero seu Ponto63036857
156Cavalo Dado Nao se Olha os Dentes630367,565,5
1619Jegue de Troia620448,543,5
1716Cavalo Dado Nao se Olha o Rating62044850,5
1817Imperio do Xadrez62044849,5
1918Os Finos do Xadrez62044843,5
2021Nextgen chess62044647
2122Trinca do Rei610523,542
22203 Damas e Um Problema60060244,5
2323Xdrez Cete0000000

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)