Players/teams can enter the mall premises by 9:00 AM

Schedule
9:30 AM - 10:00 AM: Opening Program
10:00 AM onwards: Official Matches

CESAFI 2026 | Chess Event - High School Boys

Organizatorius (-iai)Cebu School of Chess
FederacijaFilipinai ( PHI )
Turnyro direktoriusNA Kevin Yap
Vyriausias teisėjasIA Lincoln Yap
Vyr.teisėjo pavaduotojas (-a)NA Ed Vincent Lepalam
Teisėjas (-ai)NA Dennis Navales, CA Jesse delos Santos
Laiko kontrolė (Klasikiniai)30 + 30
VietaRobinsons Galleria Cebu
Ratų skaičius6
Turnyro tipasŠveicariška sistema komandoms
Reitingo skaičiavimas -
Data2026/10/17 iki 2026/10/18
Reitingo-Ø / Vidutinis amžius1685 / 15
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog, "Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas18.10.2026 09:00:45, Autorius: odilonbadilles,Paskutinis perkėlimas: Ed Vincent Lepalam

Turnyro pasirinktys🚹 College Men, High School Boys, Elementary Boys
🚺 College Women, High School Girls, Elementary Girls
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, Livegames, Instagram, GoogleMaps, Tournament Rules, Event Schedule, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąCEC, CIT-U, PAREF, SCSC, SRCDC, UC, UCLM, UP, USJR
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, rezultatų lentelė po 5 rato
pradinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, abėcėlinis visų grupių sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5
Geriausi žaidėjaiLentų sąrašas
statistika, tvarkaraštis
"Excel" ir spausdintieksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą, QR-Codes
Ieškoti komandos Ieškoti

Vieta po 5 rato

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4  PR5 
12University of the Philippines55001016,50050
21University of San Jose Recoletos5311711,50039
35University of Cebu, Lapu-Lapu, Mandaue4202614,50026
43University of Cebu5302613,50030
54San Carlos School of Cebu5212511,50021
66Cebu Institute of Technology – Universit4112591123
78Cebu Eastern College4112591223
87PAREF Springdale41034100012
99San Roque de Cebu College400424,5004

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Papildomas rodiklis 4: Top Board Results TBR
Papildomas rodiklis 5: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)