Players/teams can enter the mall premises by 9:00 AM

Schedule
9:30 AM - 10:00 AM: Opening Program
10:00 AM onwards: Official Matches

CESAFI 2026 | Chess Event - High School Boys

OrganizátorCebu School of Chess
FederaceFilipíny ( PHI )
Ředitel turnajeNA Kevin Yap
Hlavní rozhodčíIA Lincoln Yap
Deputy ArbiterNA Ed Vincent Lepalam
RozhodčíNA Dennis Navales, CA Jesse delos Santos
Bedenkzeit (Standard)30 + 30
MístoRobinsons Galleria Cebu
Number of rounds6
Tournament typeŠvýcarský systém pro družstva
Výpočet ratingu -
Datum od2026/10/17 Datum do 2026/10/18
Ø ELO turnaje / Average age1685 / 15
Losovací programSwiss-Manager Heinz Herzog, Turnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace18.10.2026 09:00:45, Creator: odilonbadilles,Last Upload: Ed Vincent Lepalam

Výběr turnaje🚹 College Men, High School Boys, Elementary Boys
🚺 College Women, High School Girls, Elementary Girls
OdkazyOficiální stránka organizátora, Livegames, Instagram, GoogleMaps, Tournament Rules, Event Schedule, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
Přehled pro družstvaCEC, CIT-U, PAREF, SCSC, SRCDC, UC, UCLM, UP, USJR
SeznamyStartovní pořadí družstev
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Tabulka podle pomocného hodnocení po 5 kole
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Nasazení družstevKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Nejlepší hráčiBoard list
Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskExport do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes
Search for team Hledej

Pořadí po 5 kole

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3  PH 4  PH 5 
12University of the Philippines55001016,50050
21University of San Jose Recoletos5311711,50039
35University of Cebu, Lapu-Lapu, Mandaue4202614,50026
43University of Cebu5302613,50030
54San Carlos School of Cebu5212511,50021
66Cebu Institute of Technology – Universit4112591123
78Cebu Eastern College4112591223
87PAREF Springdale41034100012
99San Roque de Cebu College400424,5004

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: points (game-points)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení4: Top Board Results TBR
Pomocné hodnocení5: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)