Players/teams can enter the mall premises by 9:00 AM

Schedule
9:30 AM - 10:00 AM: Opening Program
10:00 AM onwards: Official Matches

CESAFI 2026 | Chess Event - High School Boys

Organizatör(ler)Cebu School of Chess
FederasyonFilipinler ( PHI )
Turnuva direktoruNA Kevin Yap
BaşhakemIA Lincoln Yap
Başhakem YardımcısıNA Ed Vincent Lepalam
HakemNA Dennis Navales, CA Jesse delos Santos
Zaman kontrolü (Standart)30 + 30
YerRobinsons Galleria Cebu
Tur Sayısı6
Turnuva TipiTakımlar için İsviçre Sistemi
Rating hesaplama -
Tarih2026/10/17 - 2026/10/18
Rating-Ø / Ortalama Yaş1685 / 15
Eşlendirme programıHeinz Herzog'dan Swiss-Manager, Swiss-Manager turnuva dosyası

Son güncelleme18.10.2026 09:00:45, Oluşturan: odilonbadilles,Son Yükleme: Ed Vincent Lepalam

Turnuva seçimi🚹 College Men, High School Boys, Elementary Boys
🚺 College Women, High School Girls, Elementary Girls
BağlantılarOrganizatorun resmi web sayfasi, Livegames, Instagram, GoogleMaps, Tournament Rules, Event Schedule, Turnuva takvimiyle bağlantı
Parametreler Turnuva detayı bulunmamaktadır, bayrakları gösterme
Takım görünümüCEC, CIT-U, PAREF, SCSC, SRCDC, UC, UCLM, UP, USJR
ListelerTakım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 5 Turdan Sonra Sıralama
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, Tüm gruplar için Alfabetik liste
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
En iyi oyuncularMasa listesi
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3  EB4  EB5 
12University of the Philippines55001016,50050
21University of San Jose Recoletos5311711,50039
35University of Cebu, Lapu-Lapu, Mandaue4202614,50026
43University of Cebu5302613,50030
54San Carlos School of Cebu5212511,50021
66Cebu Institute of Technology – Universit4112591123
78Cebu Eastern College4112591223
87PAREF Springdale41034100012
99San Roque de Cebu College400424,5004

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Eşitlik Bozma4: Top Board Results TBR
Eşitlik Bozma5: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)