�� PRIZES & REWARDS
�� 5 Prizes for Boys
�� 3 Prizes for Girls
��️ Merit Medals + E-Certificate for EVERY PARTICIPANT

Mumbai's Biggest Inter- School Chess Championship - 2026 Elite Group

Seinast dagført18.10.2026 11:16:45, Creator/Last Upload: Balajiguttula

KappingarnevndU6, Challengers, U10, U8, Elite Group
SlóðirAlmenn heimasíða hjá fyrireikarum, Link tournament to the tournament calendar
Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar
ListarByrjanarlisti, Telvarar í bókstavarað, Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Alphabetical list all groups, Spæliskipan
Endalig støða eftir 4 umfør, Endalig talva eftir 4 umfør, Byrjanartalva
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4/4 , ikki parað
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for player Leita

Endalig støða eftir 4 umfør

Rk.BNr.NavnkynGrLandEloStig TB1  TB2  TB3 
113Aashrita, Balaji GuttulawIND14643,59,5119,25
23Abhijay, BaruaIND17603,57,597,25
31Aarav, ThodgeSGP1865378,55
42Shroff, AvyaayIND1773378,55
518Daiwik, Hemant MehtaIND140028,510,54
611Khandelwal, AnanyawIND14822772
716KAIVALYA P PARAB,IND14192771,75
86Choksi, NainawIND15542684
99Shaurya Singhi,IND151625,573,25
105Vardaan, AgrawalIND15631,58,5102,5
118Pillai, LakshIND15411,57,592,25
1212VIRAJ MATHUR,IND14781,5770,75
1310Adhiraj Bhandari,IND15051,56,56,51
147Anay, Brijesh VedIND155305,570
154Aaryaveer, AgarwalIND16450000
1614Kabir, RaiIND14270000
1715Kabir, SumairIND14200000
1817AFMPinge, DevikawIND14170000

Viðmerkingar:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable