Takım Ara Arama

3. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3  EB4  EB5 
16COF SIRSI330061202418
21A C HANUMANAMATTI32014601818
34ACD DHARWAD311136,501013,5
42A C VIJAYAPUR31113601615
55CCSC DHARWAD310224,50313,5
63ABM DHARWAD30030102,512

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Eşitlik Bozma4: Total MP opponent × GP scored. (EMGSB)
Eşitlik Bozma5: Scores And Schedule Strength Combination (SSSC) (Matchpoints)