Default Time for Round 1 = 15 minutes
Default Time for Round 2 onwards = 5 minutes
Accelerated schedule (Rate of Play) will be implemented from the conclusion of round 1.

New Nelson Mandela Bay Chess Festival - B Section

Organizatör(ler)NMBCU
FederasyonGüney Afrika ( RSA )
Turnuva direktoruPravien Ranjith
BaşhakemPA Jean-Pierre Strydom (185036626)
Başhakem YardımcısıPA Isni Pujirana Andi (2850147221)
HakemCPA Nondy Cowa (2840334498), CPA Freddy Odendaal ( ... Tüm Hakemler
Zaman kontrolü (Hızlı)20min + 2sec increment per move
YerBoardwalk Conference Centre, Gqeberha
Tur Sayısı6
Turnuva TipiIsviçre sistemi
Rating hesaplamaUlusal rating
Tarih2026/10/17
Rating-Ø / Ortalama Yaş1321 / 13
Eşlendirme programıHeinz Herzog'dan Swiss-Manager, Swiss-Manager turnuva dosyası

Son güncelleme17.10.2026 15:57:24, Oluşturan/Son Yükleme: Jean-Pierre Strydom

Turnuva seçimiA-Section, B-Section, C-Section
Parametreler Turnuva detayı bulunmamaktadır, Turnuva takvimiyle bağlantı
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, İstatistikler, Tüm gruplar için Alfabetik liste, Turnuva Programı
6. Turdan Sonra Çapraz Tablo, Başlangıç Sıralaması Çapraz Tablo
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6/6 , eşlendirilmeyenler
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Sporcu Ara Arama

Başlangıç Sıralaması

No.İsimIDUKD
1Koutsouvelis, Matthew11401511911746
2Mangala, Sibonelo11101066751730
3Step, Nicholas11201583561618
4Sonti, Khwezi11301507991612
5Bownes, Fabian11303020121556
6De Jager, Jaeden11101918161543
7Arbi, Imaan21301512041533
8Van Greunen, Melaney21201512091479
9Murray, Chloe21301438391460
10Van Greunen, Willem11401536821422
11Heneke, Ruan11101918441421
12Douglas, Jody11101512051280
13Smith, Athethile11303382661200
14Afonso, Tafara Nathan11203322461196
15Esau, Pharael11403382391193
16Geyers, Shiloh11403382411180
17Van Rooyen, Juan Paul1130343525897
18Goje, Iyavuya00
19Masogn, Patike00
20Pillay, Jermaine00
21Scott, Subrie00
22Wolela, Libhongo00