Default Time for Round 1 = 15 minutes
Default Time for Round 2 onwards = 5 minutes
Accelerated schedule (Rate of Play) will be implemented from the conclusion of round 1.

New Nelson Mandela Bay Chess Festival - C Section

Organisator(en)NMBCU
FederatieSouth Africa ( RSA )
ToernooidirecteurPravien Ranjith
HoofdscheidsrechterPA Jean-Pierre Strydom (185036626)
Deputy ArbiterPA Isni Pujirana Andi (2850147221)
ScheidsrechterCPA Nondy Cowa (2840334498), CPA Freddy Odendaal ( ... All arbiters
Bedenkzeit (Rapid)20min + 2sec increment per move
PlaatsBoardwalk Conference Centre, Gqeberha
Number of rounds6
Tournament typeSwiss-System
Rating calculationNationale rating
Datum2026/10/17
Gemiddelde rating / Average age1148 / 9
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz Herzog, Swiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op17.10.2026 11:16:55, Creator/Last Upload: Jean-Pierre Strydom

ToernooiselectieA-Section, B-Section, C-Section
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Link tournament to the tournament calendar
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Alphabetical list all groups, Chronoloog
Plaats in kruistabel na de 4 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/6 , niet ingedeeld
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Excel en afdrukkenExporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes
Search for player Zoeken

Startranglijst

No.NaamIDRtgN
1Kleinhans, Raphael11503268551493
2Sizani, Iviwe21603126781427
3Wait, Liam11703387921286
4Kunene, Lubanzi11503331561269
5Muller, Oliver11703302391264
6Afonso, Tawana21703322281221
7Jansen, Cayne11603126651221
8Naidoo, Aardarsh11703126731219
9Tebbutt, Joel12003322391215
10Chetty, Yudhika21503020081212
11Hoogh, Ethan11501536781199
12Machava, Tarhu11603302381199
13Meyer, Adrian11503382401197
14Tebbutt, Leo11703322401193
15Naidoo, Shaylan12003382471174
16Meyer, Audrey11903382461160
17Rhodes, Beau11903322381160
18Gatangi, Jemima11703382341149
19Davies, Phoebe11903382441091
20Chetty, Daiyaan1190344819800
21Bhana, Rahil00
22Kate, Luncuthu00
23Masogn, Segampe00
24Neveling, Ryan00
25Ngquwe, Millani00
26Pope, Liam00
27Van Loggerenberg, Stian00
28Zhang, Rio00