Campeonato Regional de Copa Cantabria 2026

Son güncelleme17.10.2026 20:35:43, Oluşturan/Son Yükleme: Federación Cántabra de Ajedrez

BağlantılarOrganizatorun resmi web sayfasi, Turnuva takvimiyle bağlantı
Parametreler Turnuva detaylarını göster
ListelerTakım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 2 Turdan Sonra Sıralama
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2
sonra sıralama listesiTur1, Tur2
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

2. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
13Real Club de Regatas2200605,5
25E.M.D. PIELAGOS A2200604,5
31Solvay A2200604
42Torres Blancas TMJ A2200603
59Solvay B2110416
64GAMBITO2110416
78Torres Blancas TMJ B2101308
810Astillero A2101307
920Torres Blancas TMJ C1001306,5
1011E.M.D. PIELAGOS B2101306,5
1119CLUB CICLISTA CASTREÑO B1001306
127Resacajedrez2101306
13Club ajedrez de Liendo2101306
146Campoo2110303,5
1517Astillero B2101303
1616E.M.D. PIELAGOS C2101207
1715Solvay C2011104,5
1812CLUB CICLISTA CASTREÑO A2002008
1914Villa de Santoña2002006
2018Solvay D2002005,5
2121Solvay E2002004,5

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (variabel)
Eşitlik Bozma2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)