AGRA- NPSA School Chess Tournament (Under 19 Boys)

Seinast dagført16.10.2026 16:25:36, Creator/Last Upload: Dynamic chess School 2

Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarEndalig støða eftir 5 umfør, Lið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 5 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 5 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
18Holy Public Junior College54109014
214Shivalik Cambridge College54018014,5
321Vijaya International School43018014
45Dr MPS World School54018012,5
519St Vivekanand Public School53117012
62BD Convent School, Shastripuram53026013,5
711Little Angel's School52216013
812New St Stephen's Public School53026012,5
918St Thomas School52216011,5
1013S.K.L.G.D Public School52125010
119Holy Public School, Sikandra5212509,5
1216Shri R.S. Public School5212509
133Boston Public School5212508
146G.D Goenka Public School5203409,5
1515Shivalik Public School4103408
164City Convent School5203407
1710Jim Corbett Public School5104206
1817St Mark's Public School4103205
1920Suraj Govind Sr. Sec. School3003205
201Aryabhatta Educational5104204,5
217Hillman Public School3003003

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)