AGRA- NPSA School Chess Tournament (Under 19 Girls)

Son güncelleme16.10.2026 16:28:13, Oluşturan/Son Yükleme: Dynamic chess School 2

Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
Listeler4. Turdan Sonra Sıralama, Takım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 4. Turdan Sonra Çapraz Tablo
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

4. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
113St Vivekanand Public School32107011
28Little Angels' School42206011
31Holy Public School42206011
45GD Goenka Public School42115011
512St Thomas School3111507,5
64City Convent School4121408
76Holy Public Junior College4121408
89New St Stephen's Public School4121407,5
911Shivalik Public School3102406
1010Shivalik Cambridge College4112308
113BD Convent School, Shastripuram4031306
122Aryabhatta Educational3012304
137Jim Corbett Public School4022205

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Eşitlik Bozma3: points (game-points)