II Torneo Escolar de Ajedrez por Equipos Mundo Mejor 2026 Chimbote

Järjestäjä(t)I.E.P. Mundo Mejor
LiittoPeru ( PER )
PäätuomariNA Risco Alarcon, Julio Snaider 3818977
Miettimisaika (Rapid)10 minutos más 2 segundos de incremento desde el primer movimiento
PaikkaAvenida Argentina Mz C2 Lote 6, 2do piso - Nuevo Chimbote
Kierrosten määrä5
TurnausmuotoSwiss-system joukkueille
Vahvuuslukulaskenta -
Pvm.2026/10/16
Rating-Ø / Keskimääräinen ikä1212 / 14
ParienmuodostusohjelmaSwiss-Manager from Heinz Herzog, Swiss-Manager turnaustiedosto

Viimeisin päivitys17.10.2026 01:16:33, Luonut/Viimeisin lataus: Clan Alarcon

Parametrivalinta ei yksityiskohtia, ei lippuja , Linkitä turnauskalenteriin
ListatJoukkueiden aloitusranking
Kokoonpano ja tulokset, Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Lopullinen ristitaulukko 5 kierroksen jälkeen
Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkostettu pelaajaluettelo
Joukkueiden paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5
Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Excel ja tulostusVie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi, QR-Codes
Etsi joukkuetta Haku

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2 
13Antonio Raimondi5401814,5
24Señor de la Vida5320811,5
31El Señor es mi Pastor 15311714
42Mundo Mejor 15311713
55Artemio del Solar Icochea5302614
66El Señor es mi Pastor 25302611
77Experimental de la Universidad Nacional del S5212511
812Mundo Mejor 3520349,5
911Mundo Mejor 2520347
1010Javier Heraud511338,5
118Experimental de la Universidad Nacional del S510426
129Experimental de la Universidad Nacional del S500500

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)