FIDE & CFC Rated
Halloween Photo Booth ; Trick or Treat ; Chess Playground
Tons of Fun Activities and Gifts from the sponsors
Free Parking
Free gifts for First 120 signups!!-
Free Portable Chess set + $20 Chess4win Coupon + Halloween Gift Bag

Oct 31 Chess4win & Toronto Fortune Centre Halloween Chess Festival--Open Rapid

Son güncelleme17.10.2026 17:56:00, Oluşturan/Son Yükleme: Canada Chess Federation (Licence 113)

BağlantılarOrganizatorun resmi web sayfasi, FaceBook, Instagram, Registration Link, Turnuva takvimiyle bağlantı
Parametreler Turnuva detaylarını göster
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Sporcu Ara Arama

Başlangıç Sıralaması

No.İsimIDFIDE IDRtgELO
1IMNicholas Vettese154199262009024672323
2CMDaniel Abrahams134333260687922112101
3NMNolan Wu160709264468121771925
4Alphan Donmez1915105160336519811823
5WCMArianna Yuan180970267186719551749
6WCMShannon Zhao179928265965419331521
7Kaven Sharma18503736609966418361760
8Zi Sheng Wang183836266805017690
9Alan Wang179198266591317371688
10Diganth Anish174427264810517261650
11Yiguo Gao169414265312516931433
12Dawson Yamasaki174336265659016930
13Ayaan Mehta193864267738515521449
14Vijayaragavan Udhayan198680268270214420
15Ethan Chong18354112980
16Miran Erdem20485000