CHESS DAY 2026 SENIOR ABSOLUTO

Organizatör(ler)ABSCh/Saint Gabriel´s School
FederasyonŞili ( CHI )
Turnuva direktoruCésar Muñoz Díaz
BaşhakemAF Pablo Torres Chávez (3411044)
Zaman kontrolü (Hızlı)15 Minutos + 5 Segundos de incremento por movimiento desde la primera jugada
YerLo Fontecilla 440, Las Condes
Tur Sayısı5
Turnuva TipiTakımlar için İsviçre Sistemi
Rating hesaplama -
Tarih2026/10/17
Rating-Ø / Ortalama Yaş1181 / 15
Eşlendirme programıHeinz Herzog'dan Swiss-Manager, Swiss-Manager turnuva dosyası

Son güncelleme17.10.2026 20:35:25, Oluşturan/Son Yükleme: FEDERACION NACIONAL DE AJEDREZ DE CHILE

Turnuva seçimiINFANT ABSOLUTO, INFANT DAMAS, JUNIOR ABSOLUTO, JUNIOR DAMAS, SENIOR ABSOLUTO, SENIOR DAMAS
Parametreler Turnuva detayı bulunmamaktadır, bayrakları gösterme , Turnuva takvimiyle bağlantı
ListelerTakım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 5. Turdan Sonra Çapraz Tablo
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, Tüm gruplar için Alfabetik liste
Tüm turların takım eşlendirmeleri (5 / 5)
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
13Saint Gabriel´s School55001019,558
21Bradford School540181450
32St Paul´s School530261351
45Craighouse School52034856
57St Peters School40133644,5
64Caernarfon College501413,560,5
76Fundación Educacional Santiago College1001008

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)