CATUR BEREGU BALAD CATUR BUMI SULTAN SERI 2 KHUSUS 2026

OrganitzadorBALAD CATUR BUMI SULTAN ( BCBS )
FederacióIndonèsia ( INA )
Director del torneigBPK. H. MULYADI
Àrbitre principalZAMRONI, WN
ÀrbitreSRI CAHYO UTOMO, NA
Control de temps (Rapid)15 MENIT + 3 DETIK
SeuBUMI SULTAN JONGGOL
Number of rounds5
Tournament typeSistema suís per equips
Rating calculation -
Data2026/10/17
Mitjana d'Elo1000
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz Herzog, Arxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització17.10.2026 12:27:42, Creador/Darrera càrrega: WACANA_2023

Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial dels equips
Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 5 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for team Cerca

Classificació final després de 5 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
13BLUNDER SQUAD54018012
210TCC43018011
312BENTENG MAS CITEUREUP53208010,5
411LAPANJO53117010
513CAK CAK BODAS4211709,5
64BRAJA MUKTI5302629,5
71FA BROTHER5302606,5
87JONGGOL KECE5113305,5
92HMS5104205,5
106CICC (CITRA INDAH CHEES CLUB5014104
119RBI CHES CLUB A1001000
125CHESS COMMUNITY GEMPAR A2002000
138MASUK ANGIN1001000

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Desempat3: points (game-points)