More Details:
FA Yasin Arafat - 01303 00 60 45 (WhatsApp)

Inter University Chess Championship 2026-27

Organizatör(ler)National University, Bangladesh
FederasyonBangladeş ( BAN )
Turnuva direktoruMehdi Hasan Parag(10201203)
BaşhakemFA Yasin, Arafat 10221182
Başhakem YardımcısıTanjila, Tur Noor 10223789
HakemSangram, Das 10254242; Md., Anower Hossen Titu 10223983
Zaman kontrolü (Standart)60 minutes with 30 seconds increment from move 1
YerNational University, Bangladesh
Tur Sayısı7
Turnuva TipiTakımlar için İsviçre Sistemi
Rating hesaplamaUlusal rating
Tarih2026/10/14 - 2026/10/17
Rating-Ø / Ortalama Yaş1482 / 22
Eşlendirme programıHeinz Herzog'dan Swiss-Manager, Swiss-Manager turnuva dosyası

Son güncelleme17.10.2026 09:47:31, Oluşturan/Son Yükleme: Bangladesh Chess Federation

Parametreler Turnuva detayı bulunmamaktadır, bayrakları gösterme , Turnuva takvimiyle bağlantı
Takım görünümüBangladesh Agricultural U, Bangladesh University of , Bangladesh University of , Begum Rokeya University, , Comilla University, Dhaka University of Engin, Gopalganj Science and Tec, Habiganj Agricultural Uni, Hajee Mohammad Danesh Sci, Islamic University, Jagannath University, Jahangirnagar University, Jamalpur Science & Techno, Jashore University of Sci, Jatiya Kabi Kazi Nazrul I, Khulna University, Khulna University of Engi, Mawlana Bhashani Science , National University, Bang, Noakhali Science and Tech, Rajshahi University, Rajshahi University of En, Rangamati Science and Tec, Shahjalal University of S, University of Chittagong, University of Dhaka
Listeler7. Turdan Sonra Sıralama, Takım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 7. Turdan Sonra Çapraz Tablo
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

7. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3  EB4 
11University of Dhaka77001425,50112
22Jahangirnagar University75021017,5076
321Khulna University74211016,5063
45University of Chittagong75021016062
54National University, Bangladesh7412920056
66Rajshahi University7412919,5056
724Rajshahi University of Engineering & Technolo7322816062
826Shahjalal University of Science and Technolog7403816032
93Khulna University of Engineering and Technolo7322815059
107Jatiya Kabi Kazi Nazrul Islam University7322814047
1118Hajee Mohammad Danesh Science & Technology Un7403812068
1223Noakhali Science and Technology University (N7232714,5046
1320Jashore University of Science and Technology 7232713,5034
1422Mawlana Bhashani Science and Technology Unive7232713037
1512Bangladesh University of Textiles (BUTex)7304615,5036
1616Gopalganj Science and Technology University7223614,5028
1715Dhaka University of Engineering & Technology 7223614025
1811Bangladesh University of Professionals (BUP)7142613,5025
1910Bangladesh Agricultural University (BAU)7304612030
2013Begum Rokeya University, Rangpur7223610,5040
2114Comilla University7133510,5035
229Islamic University7124412014
2319Jamalpur Science & Technology University712449,5018
248Jagannath University712449029
2525Rangamati Science and Technology University (712448016
2617Habiganj Agricultural University (HAU)70252608

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Eşitlik Bozma4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break