LPCA 2026 INDEPENDENCE CUP CHESS CHAMPONSHIP - GROUP A

Ultima actualizare17.10.2026 23:44:27, Creator/Last Upload: Zambia Chess-Federation

Selectia turneuluiGroup A, Group B
Selectia parametrilor Arata detaliile turneului, Link la calendarul de turnee
ListeLista de start a echipelor
Alcatuirea echipelor cu rezultatele rundelor, Alcatuirea echipelor fara rezultate, Diagrama cu clasamentul dupa runda 3
Lista de start a jucatorilor, Lista alfabetica a jucatorilor, Alphabetical list all groups
Imperecherile echipelorRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3
Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Excel si printExporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF, QR-Codes
Search for team Cautare

Clasamentul dupa runda 3

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15FOUR KNIGHTS22002422,5
22BUFFALOES22002415
34QUEENS ACADEMY21011219
43GREEN EAGLES21011216
56SILVEREST B21011213,5
61LUSAKA20200215
78YOFOSO KNIGHTS20110118
89RED ARROWS B20110114
910EXPLORERS10010015
107LIYOCA10010014

Adnotare:
Tie Break1: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)