LPCA 2026 INDEPENDENCE CUP CHESS CHAMPONSHIP - GROUP A

Son güncelleme17.10.2026 23:44:27, Oluşturan/Son Yükleme: Zambia Chess-Federation

Turnuva seçimiGroup A, Group B
Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
ListelerTakım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 3 Turdan Sonra Sıralama
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, Tüm gruplar için Alfabetik liste
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

3. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
15FOUR KNIGHTS22002422,5
22BUFFALOES22002415
34QUEENS ACADEMY21011219
43GREEN EAGLES21011216
56SILVEREST B21011213,5
61LUSAKA20200215
78YOFOSO KNIGHTS20110118
89RED ARROWS B20110114
910EXPLORERS10010015
107LIYOCA10010014

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count)
Eşitlik Bozma2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)