LPCA 2026 INDEPENDENCE CUP CHESS CHAMPIONSHIP -GROUP B

Ultima actualizare17.10.2026 23:44:06, Creator/Last Upload: Zambia Chess-Federation

Selectia turneuluiGroup A, Group B
Selectia parametrilor Arata detaliile turneului, Link la calendarul de turnee
ListeLista de start a echipelor
Alcatuirea echipelor cu rezultatele rundelor, Alcatuirea echipelor fara rezultate, Diagrama cu clasamentul dupa runda 3
Lista de start a jucatorilor, Lista alfabetica a jucatorilor, Alphabetical list all groups
Imperecherile echipelorRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3
Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Excel si printExporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF, QR-Codes
Search for team Cautare

Clasamentul dupa runda 3

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12SILVEREST PLAZA22002423
21RED AAROWS22002417,5
36ULTIMATE21101318
44YOFOSO KINGS21101314
55LUSAKA B21011222,5
63NAPSA21011218
78KNIGHTFORD21011214,5
87CLASSIC RAIDERS20020019
99LITTLE LEGENDS20020017,5
1010EXPLORERS B20020016

Adnotare:
Tie Break1: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)