KUSF North Chess Championship 2026

Son güncelleme17.10.2026 15:25:44, Oluşturan/Son Yükleme: Kenya Chess-Federation

Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
ListelerTakım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 7. Turdan Sonra Çapraz Tablo
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

7. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
19JOMO kENYATTA UNIVERSITY OF AGRICULTURE AND T66001421149
24Kenyatta University75111121,5148,5
37Mount Kenyatta University Thika6231914,586,5
46Mount Kenyatta University Nairobi Campus724181590
55Mama Ngina University622281164
68St. Paul University62137953
72Gretsa University62046730
81Daystar University61145743
93KCA University60062641

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: points (game-points)
Eşitlik Bozma3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (analog [57] but with all results)