PERTANDINGAN CATUR PERINGATAN HARI OEANG REPUBLIK INDONESIA (HORI) 2026 ANTAR SATUAN KERJA KEMENKEU SEMARANG.

Seinast dagført19.10.2026 07:57:09, Creator/Last Upload: ASEAN PARAGAMES 2022

Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarEndalig støða eftir 5 umfør, Lið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 5 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 5 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12KANWIL DJBC550010030
25KPKNL SEMARANG54018029
36KPP MADYA DUA SEMARANG53117125
41KANWIL DJP JATENG 153117123
53KANWIL DJKN53026033
617KPTIK BMN SEMARANG42026032
714KPPBC SEMARANG53026030
812KPP PRATAMA SEMARANG TENGAH42026026
99KPP PRATAMA SEMARANG BARAT52125128
107KPP MADYA SEMARANG52125128
1115KPPBC TANJUNG EMAS52034026
1210KPP PRATAMA SEMARANG CANDISARI52034026
1311KPP PRATAMA SEMARANG SELATAN41034025
144KANWIL DJPB52034024
1516KPPN SEMARANG I51133121
168KPP PRATAMA GAYAMSARI40133120
1713KPP PRATAMA SEMARANG TIMUR40042024

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Matchpoints)