N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

Festival catur BEREGU Kabupaten Bandung 2 2026

De pagina werd het laatst gewijzigd op24.10.2026 12:08:12, Creator/Last Upload: IA/IO Bunawan

Search for team Zoeken

Eindstand na 7 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
17Gajah liar Ciparay760112021,5
26BTC742110118
314SCC Katapang742110117,5
41Benteng Bahari74129216
513PJS Sukamenak74129018
611Pion Dewa A74038017,5
715SCCM BA 174038015
85BKCC 273228014
98Intan Tempur Dome Kencana73137015,5
109Kuda Perkasa Ibun 173137013,5
114BKCC 173046013
1210Kuda Perkasa Ibun 273046012,5
1316SCCM BA 273046010
1412Pion Dewa B72054012,5
153Bintang Galaksi Chess7106209,5
162Benteng Selatan Pangalengan7007000

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Wtg3: points (game-points)